Zinātniskā konference "Bankas mainīgajā pasaulē" notiks 29.septembrī

27.08.2020

Covid-19 ierobežojumu dēļ, Tiesību zinātņu pētniecības institūta (TZPI) un Banku augstskolas pavasarī organizētā konference "Bankas mainīgajā pasaulē" tika pārcelta uz rudeni, uz š.g. 29.septembri.

Konference tiek plānota divās daļās:

1.sekcija "Kredītiestāžu darbības un uzraudzības juridiskie aspekti" norisināsies 29.septembrī no plkst. 9.00 klātienē, Latvijas Universitātes Lielajā Aulā. Papildus būs iespēja konferenci vērot arī tiešsaistē.

2.sekcija: "Banku sektora attīstība un izaicinājumi" norisināsies 29.septembrī no plkst. 14.00 tiešsaistē, Banku augstskolas mājaslapā. 

Covid-19 ierobežojumu dēļ, Tiesību zinātņu pētniecības institūta (TZPI) un Banku augstskolas pavasarī organizētā konference "Bankas mainīgajā pasaulē" tika pārcelta uz rudeni, uz š.g. 29.septembri. Konference tiek plānota divās daļās: 1.sekcija "Kredītiestāžu darbības un uzraudzības juridiskie aspekti" norisināsies 29.septembrī no plkst. 9.00 klātienē, Latvijas Universitātes Lielajā Aulā. Papildus būs iespēja konferenci vērot arī tiešsaistē. 2.sekcija: "Banku sektora attīstība un izaicinājumi" norisināsies 29.septembrī no plkst. 14.00 tiešsaistē, Banku augstskolas mājaslapā. 

Konferencē abās sesijās ar referātiem uzstāsies zinātnieki, lietpratēji un arī amatpersonas no Banku augstskolas, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas apgabaltiesas, Ģenerālprokuratūras, Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra: Edvīns Danovskis, Ringolds Balodis, Jānis Kārkliņš, Māris Ruķeris, Juris Stukāns, Artis Stucka, Gaidis Bērziņš, Jānis Grasis, Juris Juriss, Aldis Lieljuksis, Jānis Rozenbergs, Gunārs Kūtris, Guna Paidere, Jekaterina Kuzmina, Aivars Spilbergs,  Andris Fomins, Inna Romānova, Ramona Rupeika-Apoga u.c. Tajā tiks aptverti dažādi ar kredītiestāžu darbību saistīti temati: Eiropas Centrālās Bankas jaunā ekonomiskā politika, regulatoru darbības uzraudzība, banku risku pārvaldība un banku klientu tiesības, informācijas sniegšanas pieprasījumi, banku maksātnespējas un likvidācijas jautājumi, banku risku pārvaldība, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, iesaldēšanas, arestēšanas un konfiskācijas problemātika.

Informējam, ka konferences 1.sekcijas apmeklējums tiek pielīdzināts profesionālās kvalifikācijas pilnveidei 5 kvalifikācijas stundu apmērā.

Reģistrācija uz konferences 1.sekciju "Kredītiestāžu darbības un uzraudzības juridiskie aspekti" ir uzsākta. Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, kas saistīta ar Covid-19 izplatību, gadījumā, ja tiek mainīti noteiktie ministru un valsts iestāžu vadītāju rīkojumos ietvertie pasākumi slimības Covid-19 izplatības ierobežošanai, organizātori patur iespēju pārcelt pasākumu tiešsaistē vai atteikt dalību klātienē, nodrošinot iespēju konferenci vērot tiešsaistē. Ja normatīvie akti noteiks samazināt klātienes pasākumā dalībnieku skaitu, tad iespēja apmeklēt konferenci klātienē tiks saglabāta tiem, kas pirmie veica reģistrāciju. 

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču ar iepriekšēju reģistrāciju. Interesentus aicinām konferencei reģistrēties šeit. 

Vairāk informācijas par konferenci: TZPI mājaslapā.

 

(Atpakaļ)
Otrdiena, 26.01.2021

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 02.02.2021., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 28.01.2021.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: