Tieslietu ministrija par pašaizliedzīgu darbu vairākiem advokātiem pasniedz pateicības rakstus

10.08.2020

2020. gada 10. augustā aprit trīs gadi kopš Tieslietu ministrija un Latvijas Zvērinātu advokātu padome kopā ar sešiem zvērinātiem advokātiem parakstīja sadarbības līgumu, saskaņā ar kuru advokāti uzņēmās nodrošināt pro bono (bez atlīdzības) juridisko palīdzību ārvalstīs dzīvojošo pieteikumu iesniedzējiem tiesvedībās bērnu nolaupīšanas un saskarsmes tiesību lietās atbilstoši Hāgas 1980. gada 25. oktobra Konvencijai. Sadarbības līgums tika parakstīts ar mērķi optimizēt un uzlabot juridiskās pārstāvības institūtu Latvijā, kā arī sniegtu ārvalstīs dzīvojošiem bērnu vecākiem kvalitatīvu juridisko palīdzību situācijās, kad bērns prettiesiski nonācis Latvijā. 

Atzīmējot ministrijas un advokatūras sekmīgās sadarbības trīs gadu jubileju, Tieslietu ministrija pasniedza pateicības rakstus par pašaizliedzīgo darbu zvērinātiem advokātiem Jeļenai Averinskai, Jānim Davidovičam, Baibai Didrihsonei, Antra Kalējai, Imantam Muižniekam un Mārim Vainovskim, kuri aktīvi iesaistījušies juridiskās palīdzības sniegšanā bez atlīdzības bērnu nolaupīšanas un saskarsmes lietās. 

Latvijas Zvērinātu advokātu padome sveic kolēģus un izsaka pateicību par laika un enerģijas ziedošanu šīm nozīmīgajām lietām.


 

(Atpakaļ)
Trešdiena, 22.09.2021

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 21.09.2021., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 16.09.2021.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: