Aizvadīts advokātu 24. tenisa čempionāts

09.07.2020

2020.gada 3.jūlijā  Mežaparka tenisa kortos notika advokātu 24. tenisa čempionāts! Dāmu un kungu konkurencē kopā startēja 20 dalībnieki. Kungu grupā Jānis Kulbergs ceļojošo kausu ieguva 2.reizi pēc kārtas, finālā pārspējot jauno talantu –  Anatoliju Orehovu.  Savukārt mazajā finālā –  cīņā par trešo vietu – Andis Endziņš bija pārāks par Ivaru Grunti. Labāko astotniekā, kvalificējoties kungu dubultspēlēm,  iekļuva arī Andis Jenavs, Valdis Ulmanis, Ilmārs Krūms un Jānis Kumsārs.  Dāmu konkurencē triumfēja Lelde Laviņa, otro vietu izcīnīja  Evita Kaužēna, bet bronzu ieguva Sigita Zepa – Tetere. Noteikti tiekamies nākamgad – jubilejas 25.čempionātā!

Sagaidot labvēlīgus apstākļus, piektdien, 3.jūlijā  Mežaparka tenisa kortos notika advokātu 24. tenisa čempionāts! Dāmu un kungu konkurencē kopā startēja 20 dalībnieki. Laika apstākļi  bija lieliski, arī korti bija sagatavoti visaugstākajā kvalitātē. Kungu grupā Jānis Kulbergs ceļojošo kausu ieguva 2.reizi pēc kārtas, finālā pārspējot jauno talantu –  Anatoliju Orehovu.  Savukārt mazajā finālā –  cīņā par trešo vietu – Andis Endziņš bija pārāks par Ivaru Grunti. Labāko astotniekā, kvalificējoties kungu dubultspēlēm,  iekļuva arī Andis Jenavs, Valdis Ulmanis, Ilmārs Krūms un Jānis Kumsārs.

Dāmu konkurencē triumfēja Lelde Laviņa, otro vietu izcīnīja  Evita Kaužēna, bet bronzu ieguva Sigita Zepa – Tetere.

Savukārt kungu dubultspēlēs otro čempiona titulu pārī ar Ilmāru Krūmu izcīnīja Jānis Kulbergs. Finālā čempioni pārspēja Ivaru Grunti un Valdi Ulmani. Trešie finišēja Jānis Kumsārs un Anatolijs Orehovs.

Kā vienmēr – turnīrs aizritēja sportiskā un draudzīgā atmosfērā, un tā dalībnieki pateicas organizatoriem un sponsoriem – zvērinātu advokātu birojam TGS Baltic un Jānim Kumsāram. Paldies zvērinātam advokātam Osvaldam Sausverdam, kurš  vienmēr atrod laiku atbalstīt turnīra organizatorus Rīgas Satiksmes kortos.  Noteikti tiekamies nākamgad – jubilejas 25.čempionātā!