Advokatūras pārstāvība darba grupās

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija ir pārstāvēta sekojošās darba grupās:

 

Pastāvīgā darba grupa Komerclikuma grozījumu izstrādei

  • Dace Silava-Tomsone (e-pasts: dace.silava-tomsone@cobalt.legal)
  • Indriķis Liepa (e-pasts: indrikis.liepa@cobalt.legal)

 

Darba grupa ar Koncepcijas par Civillikuma Mantojuma tiesību daļas modernizāciju īstenošanu saistīto normatīvo aktu projektu izstrādei

  • Santa Lubgane (e-pasts: lubgane@gmail.com)

 

Pastāvīgā darba grupa Civilprocesa likuma grozījumu izstrādei

  • Egīls Radziņš (e-pasts: radzins@mailbox.riga.lv)
  • Gvido Zemrībo (e-pasts: info@bdolaw.lv)
  • Jānis Lapsa (e-pasts: lapsaunpartneri@apollo.lv)
  • Mārcis Krūmiņš (e-pasts: mkrumins2016@inbox.lv)
  • Lauris Rasnačs (e-pasts: lauris.rasnacs@ecovis.lv)

 

Pastāvīgā Krimināllikuma darba grupa

  • Jānis Rozenbergs (e-pasts: janis.rozenbergs@advokatura.lv)
  • Diāna Hamkova (e-pasts: diana.hamkova@lu.lv)

 

Pastāvīgā darba grupa Kriminālprocesa likuma grozījumu izstrādei

  • Guna Kaminska (e-pasts: guna.kaminska@gmail.com)
  • Saulvedis Vārpiņš (e-pasts: saulis@parks.lv)
  • Jānis Rozenbergs (e-pasts: janis.rozenbergs@advokatura.lv)

 

Darba grupa, lai nodrošinātu nepilngadīgo kriminālatbildības reformas īstenošanu un Direktīvas 2016/800/ES ieviešanu

  • Agne Upīte (e-pasts: agne.upite@gmail.com)
  • Dmitrijs Skačkovs (e-pasts: dmitrijs_sk@inbox.lv)

 

Darba grupa Direktīvas 2016/343/ES ieviešanai nacionālajos tiesību aktos

  • Aleksandrs Berezins (e-pasts: aleksandrs.berezins@bj.lv)

 

Maksātnespējas regulējuma pilnveidošanas darba grupa

  • Olavs Cers (e-pasts: cers@advokati-cj.lv)
  • Evita Ostrovska (e-pasts: ostrovska@inbox.lv)

 

Darba grupa Tiesu informatīvās sistēmas (TIS) un datu izplatīšanas sistēmas (DIS) pilnveidei

  • Mārcis Krūmiņš (e-pasts: mkrumins2016@inbox.lv)

 

Darba grupa Advokatūras likuma grozījumu izstrādei

  • Jānis Rozenbergs (e-pasts: janis.rozenbergs@advokatura.lv)
  • Guna Kaminska (e-pasts: guna.kaminska@gmail.com)
  • Ivars Grunte (e-pasts: ivars.grunte@tgslegal.com)

 

Ekspertu grupa intelektuālā īpašuma tiesību jomā

  • Ineta Krodere (e-pasts: ineta.krodere@vilgerts.com)

 

Uzņēmumu reģistra konsultatīvā padome

  • Rihards Niedra (e-pasts: rihards.niedra@davidsons.lv)

 

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta konsultatīvā padome

  • Andris Rukmanis (e-pasts: rukmanis@ar.lv)

 

Jautājumu un ierosinājumu gadījumā lūgums sazināties ar advokātiem, rakstot uz norādītajiem e-pastiem.

Piektdiena, 14.12.2018

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 18.12.2018., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 13.12.2018.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: