Aizvadīts Advokātu 22.tenisa čempionāts

28.05.2018

Piektdien, 25.maijā, Mežaparka tenisa kortos tika aizvadīts advokātu 22.tenisa čempionāts. Dāmu un kungu konkurencē kopā startēja 18 dalībnieki.

Kungu grupā finālā pieredze negaidīti uzvarēja jaunību – 9.reizi ceļojošo kausu ieguva zvērināts advokāts Ivars Grunte, pārspējot pagājušā gada čempionu Pāvelu Tjuševu. Savukārt mazajā finālā – cīņā par trešo vietu – 2016.gada čempions Andis Jenavs bija pārāks par Jāni Kumsāru.

Dāmu konkurencē triumfēja Evita Regža, otro vietu izcīnīja Lelde Laviņa, bet bronzu ieguva Evita Kaužēna, cīņā pārspējot Inesi Lazdovsku.

Turnīrs aizritēja sportiskā un draudzīgā atmosfērā, un tā dalībnieki pateicas organizatoriem un sponsoriem – zvērinātu advokātu birojam TGS Baltic, Jānim Kumsāram un Osvaldam Sausverdam. Tenisa turnīra apbalvošanas ceremonijā kolēģi sveica Ivaru Grunti arī ar īpašu balvu – “Par ieguldījumu tenisa turnīru organizēšanā”.  

(Atpakaļ)
Otrdiena, 25.06.2019

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 20.08.2019., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 15.08.2019.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: