Aizvadīts 8.Advokātu čempionāts dubultspēlēs tenisā

24.04.2017

Sestdien, 22.aprīlī Valsts tenisa centrā “Lielupe” ļoti spraigās cīņās tika noskaidroti astotie advokātu čempioni dubultspēlēs tenisā. Šoreiz piedalījās 9 komandas un pirmo reizi tituli tika izcīnīti dāmu un kungu konkurencē atsevišķās kategorijās.

Dāmu konkurencē nepārspētas palika Evita Kaužēna un Māra Beķere, otro vietu izcīnīja Justīne Haka un Inese Lazdovska, bet trešās finišēja Evita Regža un Jeļena Rakova. Kungiem par čempioniem kļuva Andis Jenavs un Valdis Ulmanis, sudrabs - Pāvela Tjuševa un Mārča Krūmiņa duetam, bet bronzu ieguva Jānis Kumsārs, spēlējot pārī ar Tomu Šulmani.

Sveicam kolēģus un pateicamies turnīra organizatoriem un sponsoriem - advokātu birojam "Tark Grunte Sutkiene" un Jānim Kumsāram. Uz tikšanos vienspēļu tenisa turnīrā Rīgas Satiksmes kortos Mežaparkā š.g. 26.maijā!